باربری شهر آرا

چهارشنبه 19 خرداد 1395 ساعت 16:36

امانت بار با در اختیار داشتن پرسنلی ورزیده، مجرب و متخصص متعهد به کار و با بهره گیری از مدرنترین وسائط حمل و نقل و متخصص در بسته بندی اسباب و لوازم منزل و اداری آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز تهرانی میباشد. رزومه درخشان و قابل اطمینان گروه اجرایی امانت بار ،  تجربه شیرین و باورنکردنی یک اسباب کشی منظم و بی دغدغه را با سرعت، دقت و برآورد هزینه ای منصفانه را به شما هدیه خواهد داد.امانت بار به صورت شبانه روزی ( حتی در ایام تعطیل )  با کادری مجرب و به صورت کاملا تضمینی در خدمت شهروندان می باشد.ویژگیها و امکانات باربری امانت بار :


    حمل نقل شهری و بین شهری به صورت شبانه روزی 

    در اختیار داشتن پرسنل و کارگران ورزیده، مجرب، خوش اخلاق و متعهد به کار

    در اختیار داشتن انواع وسائط حمل و نقل همچون وانت، نیسان، خاور، کامیون و تریلی

    بسته بندی حرفه ای و مطمئن جهت جلوگیری از هر گونه خسارت احتمالی به لوازم

    برآورد هزینه کارشناسی شده باربری و بسیار منصفانه همراه با سرعت و دقت در باربری

    حمل و نقل شهری و بین شهری در تمامی روزهای سال و حتی ایام تعطیل

    اعزام کارگر به حمل در تمامی ساعات شبانه روزشعبه غرب تهران : 44337496


شعبه غرب تهران : 44327368


شعبه شمال تهران : 22279352


شعبه مرکز تهران : 88244460


 


محله پردیسان ازشمال به اتوبان همت ،از جنوب به بلوار مرزداران ، از شرق به اتوبان شیخ فضل الله نوری و از غرب به اتوبان اشرفی اصفهانی محدود می شود.سابقه ایجاد محله پردیسانبه سال 1342 بر می گردد .در این سال، زمین های منطقه به قطعات  300 و 400 متری تفکیک شده و به افسران ارتش واگذار می شود.با توجه به اینکه ، بیش از ده سال، طول می کشد تا زمین ها  به متقاضیان تحویل داده شود، افراد پول خود را پس گرفته و زمین های تفکیک شده در سال های اولیه انقلاب به تعداد دیگری از مردم عادی واگذار می شود.پس از چند سال (69-70) که این زمین ها از نظر قیمت ترقی می کنند ، 700 نفراز افسران سابق ارتش ادعای مالکیت آنان را می کنند که البته  با توجه به اینکه اراضی، واگذار شده بودند،کاری از پیش نمی برند.


با وقوع انقلاب اسلامی و تشکیل تعاونی های مسکن، شهرک هایی مانند یاس (قدیمی ترین شهرک)،ارشاد،فرهنگیان و شهرک گلستان ساخته می شوند و محله رونق می گیرد. فرد خاصی در شکل گیری محله مؤثر نبوده ولی اصناف زیر در شکل گیری محله مؤثر بوده اند:


شهرک یاس  شهرک فرهنگیان


ژاندارمری و افسران ارتش  شهرک ژاندارمری.


مذهب رایج، تشییع بوده و تعداد اندکی مسیحی و زرتشتی، در محله ساکن هستند. در محله پردیسان سه حلقه قنات وجود دارد که از فرحزاد به سمت این محله در جریان هستند. این قنات ها هنوز فعال بوده و عبارتنداز:


1 – قنات دانشگاه تهران که از اتوبان شیخ فضل الله به سمت امیرآباد و دانشگاه تهران در جریان است.


2 – قنات آسیاب کهک که از خیابان گلستان عبور می کند.


3 – قنات عباسقلی طرشتی که در شهرک یاس یا طرشت شمالی واقع شده است.


پارک پردیسان هر سه قنات را مصادره کرده و برای آبیاری پارک از آنها استفاده می کند. تنها مرکز اقتصادی محله مجتمع تجاری پردیسان واقع درحد فاصل خیابان البرز وخیابان سپهر است.سازمان تحقیقات مسکن در خیابان ارشاد سوم و سازمان حفاظت محیط زیست واقع در پارک پردیسان از سازمان ها و مراکز سیاسی و دولتی واقع در این محله می باشند. ( نماد یا شاخص محله بلوار مرزداران و پارک پردیسان است.